Gdynia opiekunka do dziecka
Pomoc w opiece nad osobą starszą
Całodobowa opieka nad osobą starszą
24H Opieka medyczna przez całą dobę lipiec 2024
Zaopiekuję się osobą starszą z zamieszkaniem
Gdynia Szukam pracy opieka


Prywatna opieka nad osobami starszymi: Domy Opieki Matuzalem Nina Dudek
Pobranie krwi do zabiegu (np. PRP, PRF) Cewnikowanie pęcherza moczowego: Usunięcie szwów (do 10 szwów, nie obejmuje klamerek )

Gdynia ul. Gryfa Pomorskiego 115b

24h profesjonalne opiekunki.

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod nr :
+40 515-043-293
opiekunka do dziecka

Gdynia ul. Pancerna opiekunka do dziecka. Prywatna opieka nad osobami starszymi.

W cenę zabiegów pielęgniarskich wliczane są środki ochrony osobistej pielęgniarki oraz sprzęt: igły, strzykawki, wenflony, gaziki. Zapraszamy całodobowo Prywatna agencja opieki nad osobami starszymi w Gdyni Opiekunka do osób starszych. Terapia dożylna (wlewy dożylne) z dojazdem do domu, hotelu, biura. Aktualna oferta lipiec 2024

Gdynia ul. Modra opiekunka do dziecka Adres nr. telefonu. Całodobowa opieka nad osobą starszą 24h w Gdyni.
Gdynia ul. Bursztynowa całodobowa opiekunka do dziecka w nocy.

Opieka nad dziećmi. Najwcześniej opieka byłaby od 6.30 ale nie będzie to codziennie. Liczba godzin w miesiącu może być różna, jednak nie będzie to cały etat, (około 3/4), dlatego co do stawki za godzinę lub stałej miesięcznej kwoty wynagrodzenia rozmawiamy na spotkaniu. Swoje zgłoszenia nalezy kierować pod podany w ogłoszeniu adres mailowy.
lecznica dla zwierząt
 

szukam opiekunki do osoby starszej Gdynia i okolice

2024 Gwarantowana najwyższa jakość świadczonych usług pielęgniarskich. Oferta naszego mobilnego serwisu usług pielęgniarskich dostępna jest w pierwszej kolejności dla wszystkich pacjentów mieszkających w Gdyni. Możliwość zamówienia wizyty domowej.

lecznica dla zwierząt
 

opiekunka do dziecka najlepszy dla Twojego pupila ul. Obrońców Wybrzeża w Gdyni

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług. Całodobowa opieka nad osobą starszą 24h

lecznica dla zwierząt
 

Całodobowa opieka nad osobą starszą Gdynia.

Gdynia opiekunka do dziecka z dojazdem w nocy, weekendy oraz dni świąteczne. Prywatna agencja opieki nad osobami starszymi: Zapewniamy profesjonalne opiekunki i opiekunów dla seniorów w Gdyni.

lecznica dla zwierząt
 

Całodobowa opieka z zamieszkaniem. Mieszkanie dom za opiekę nad starszą ul. Adama Asnyka Gdynia lipiec 2024

Opiekujemy się zarówno osobami chorymi jak i zdrowymi (np. szczepienia, pobieranie krwi, kroplówki witaminowe, itd.) niezależenie od wieku. Zapraszamy ul. Celna w Gdyni.

Gdynia całodobowa opieka nad osobą starszą. Pogotowie Pielęgniarskie. Pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres w Gdyni w dogodnym dla Pacjenta terminie. Dyżurujemy 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

 • Gdynia całodobowa opieka nad osobą starszą 24h
 • Profesjonalne opiekunki i opiekunów dla seniorów.
 • 24h pogotowie w Gdyni
 • Szukam opiekunki do osoby starszej w Gdyni. lipiec 2024

 • Gdynia ul.Chorzowska szukam opiekunki do osoby starszej
 • Klinika dla Zwierząt 24 h
 • Jak znaleźć opiekunkę do osoby starszej lipiec 2024
 • Gdynia ul.Chorzowska mieszkanie dom za opiekę nad starszą 24h
lecznica dla zwierząt
Gdynia całodobowa opieka nad osobą starszą 2024 2024-12-06 14:02 Gddynia opiekunka do osób starszych w Gdyni lipiec 2024 Opiekuna do 7 - letniego chłopca. Szukam niani która przeważnie od wtorku do czwartku rano zaprowadziłaby syna do szkoły i potem przyprowadziła do domu. Zadbała o to aby zjadł dobry obiad w późniejszych godzinach opieka nie będzie potrzebna gdyż ja będę wracała do domu lub dziadkowie. Zapraszamy do odziałów: Jasień ; Wschód-Siernieczek Brdyujście ; Stare Miasto . Piecki - Migowo Gdynia całodobowa opieka nad osobą starszą.
lecznica dla zwierząt
24h szukam opiekunki do osoby starszej w Gdyni. lipiec 2024 2024-05-25 10:42 Poszukuję niani/opiekunki dla 7-miesięcznej dziewczynki. Powracam do pracy w połowie lutego 2018 r., następnie w czerwcu już na pełen etat, byłoby idealnie, gdyby Pani była skłonna do dalszej kontynuacji współpracy na całym etacie. Opieka będzie sprawowana na miejscu - w naszym mieszkaniu Szukam opiekunki do osoby starszej w Gdyni
lecznica dla zwierząt
1. Młode małżeństwo szuka odpowiedzialnej i ciepłej osoby do opieki nad 9 miesięcznym maluchem. Opieka w domu dziecka. Preferowana praca poniedziałek - piątek w godzinach 8:30-16:00 (gotowość do negocjacji ). Żadnych dodatkowych obowiązków ponad opiekę nad dzieckiem. Praca od zaraz, wynagrodzenie 17 zł/h Gdynia ul. Orłowska szukam opiekunki do osoby starszej Adres nr. telefonu prywatna opieka w Gdyni. Poszukuje odpowiedzialnej, dojrzalej, cieplej i milej osoby do opieki nad 7 miesięczną córeczką. Koniecznie osoba niepaląca o wysokiej kulturze osobistej, z doświadczeniem w opiece nad dziećmi 3 dni w tygodniu(pon,sr,pt)ok8h.Zapraszam Panie +40. Najchętniej z umiejętnością ugotowania posiłków/zup w czasie drzemki Maleństwa. Szukam opiekunki do osoby starszej ul. Paprykowa w Gdyni. Adres nr. telefonu. Całodobowa opieka 24h mieszkanie dom za opiekę nad starszą. Pomagamy pacjentom w nagłych sytuacjach. Aby umówić się na wizytę domową wystarczy zadzwonić, a pielęgniarka przyjedzie pod wskazy przez Pacjenta adres w Gdyni. Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim
lecznica dla zwierząt
2. Gdynia ul. Jabłkowa Dzięki nam nie musisz wychodzić z domu i czekać w kolejce. Serdecznie zapraszamy. Białystok Cennik Opieka nad Osobami Starszymi pakiety opieki 24H. Oddział w Gydni: adres; nr. telefonu. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w środowisku szpitalnym i domowym: cewnikowanie pęcherza moczowego, Żywienie pozajelitowe , kroplówka, zastrzyk, stawianie baniek. Poszukujemy odpowiedzialnej i ciepłej osoby do opieki nad 2-letnią dziewczynką. Dziewczynka samodzielna, rozwinięta, wymaga tylko zabawy, spacerów i karmienia. Preferowana praca poniedziałek - piątek w godzinach 9-16. Mile widziane szkolenia z zakresu animacji, pierwszej pomocy. Opiekunka do osób starszych w Gdyni.

Błędów Gdynia Opiekunka do osób starszych do domu. Szukam osoby do opieki w Gdyni.
Adres Nr. telefonu. Częstochówka – Parkitka