Gdynia opiekunka do dziecka
Pomoc w opiece nad osobą starszą
Całodobowa opieka nad osobą starszą
24H Opieka medyczna przez całą dobę kwiecień 2023
Zaopiekuję się osobą starszą z zamieszkaniem
Gdynia Szukam pracy opieka


Prywatna opieka nad osobami starszymi: Seniovita Martyna Kowalska
Karmienie pacjenta przez gastrostomię - PEG Lewatywa Założenie/ wymiana sondy do żołądka

Gdynia ul. Hery 11b

24h profesjonalne opiekunki.

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod nr :
+40 515-043-793
opiekunka do dziecka

Gdynia ul. Modra opiekunka do dziecka. Prywatna opieka nad osobami starszymi.

W cenę zabiegów pielęgniarskich wliczane są środki ochrony osobistej pielęgniarki oraz sprzęt: igły, strzykawki, wenflony, gaziki. Zapraszamy całodobowo Prywatna agencja opieki nad osobami starszymi w Gdyni Opiekunka do osób starszych. Terapia dożylna (wlewy dożylne) z dojazdem do domu, hotelu, biura. Aktualna oferta kwiecień 2023

Gdynia ul. Marii Konopnickiej opiekunka do dziecka Adres nr. telefonu. Całodobowa opieka nad osobą starszą 24h w Gdyni.
Gdynia ul. Gajowa całodobowa opiekunka do dziecka w nocy.

Poszukuję niani do dorywczej opieki nad 2-latkiem (chodzi już do żłobka, lecz zdarza mu się chorować) oraz czasem dodatkowo nad 6-latkiem (chodzi do zerówki). Dodatkowo zaprowadzenie lub odbiór ze szkoły/żłobka. Opieka nad dziećmi u nas w domu. Praca na kilka godzin dziennie, do ustalenia wedle dyspozycyjności. Możliwość pracy w wybrane dni tygodnia.
lecznica dla zwierząt
 

szukam opiekunki do osoby starszej Gdynia i okolice

2023 Gwarantowana najwyższa jakość świadczonych usług pielęgniarskich. Oferta naszego mobilnego serwisu usług pielęgniarskich dostępna jest w pierwszej kolejności dla wszystkich pacjentów mieszkających w Gdyni. Możliwość zamówienia wizyty domowej.

lecznica dla zwierząt
 

opiekunka do dziecka najlepszy dla Twojego pupila ul. Szczecińska w Gdyni

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług. Całodobowa opieka nad osobą starszą 24h

lecznica dla zwierząt
 

Całodobowa opieka nad osobą starszą Gdynia.

Gdynia opiekunka do dziecka z dojazdem w nocy, weekendy oraz dni świąteczne. Prywatna agencja opieki nad osobami starszymi: Zapewniamy profesjonalne opiekunki i opiekunów dla seniorów w Gdyni.

lecznica dla zwierząt
 

Całodobowa opieka z zamieszkaniem. Mieszkanie dom za opiekę nad starszą ul. Adama Asnyka Gdynia kwiecień 2023

Opiekujemy się zarówno osobami chorymi jak i zdrowymi (np. szczepienia, pobieranie krwi, kroplówki witaminowe, itd.) niezależenie od wieku. Zapraszamy ul. Adama Mickiewicza w Gdyni.

Gdynia całodobowa opieka nad osobą starszą. Pogotowie Pielęgniarskie. Pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres w Gdyni w dogodnym dla Pacjenta terminie. Dyżurujemy 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

 • Gdynia całodobowa opieka nad osobą starszą 24h
 • Profesjonalne opiekunki i opiekunów dla seniorów.
 • 24h pogotowie w Gdyni
 • Szukam opiekunki do osoby starszej w Gdyni. kwiecień 2023

 • Gdynia ul. Imbirowa szukam opiekunki do osoby starszej
 • Klinika dla Zwierząt 24 h
 • Jak znaleźć opiekunkę do osoby starszej kwiecień 2023
 • Gdynia ul. Okrężna mieszkanie dom za opiekę nad starszą 24h
lecznica dla zwierząt
Gdynia całodobowa opieka nad osobą starszą 2023 2023-01-28 22:00 Gddynia opiekunka do osób starszych w Gdyni kwiecień 2023 Poszukujemy osoby do opieki nad półtoraroczną dziewczynką. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach godziny 8:30-16:30, mama dziecka pracuje w domu. Od kandydata oczekujemy następujących cech: uczciwość, odpowiedzialność, punktualność, współpraca z rodzicami. Atrakcje wynagrodzenie - gwarancja zadowolenia Zapraszamy do odziałów: Wysoki Stoczek ; Bronowice ; Dolina . Dąbrówka Mała/a> Gdynia całodobowa opieka nad osobą starszą.
lecznica dla zwierząt
24h szukam opiekunki do osoby starszej w Gdyni. kwiecień 2023 2023-09-28 05:35 Poszukuję niani/opiekunki dla 7-miesięcznej dziewczynki. Powracam do pracy w połowie lutego 2018 r., następnie w czerwcu już na pełen etat, byłoby idealnie, gdyby Pani była skłonna do dalszej kontynuacji współpracy na całym etacie. Opieka będzie sprawowana na miejscu - w naszym mieszkaniu Szukam opiekunki do osoby starszej w Gdyni
lecznica dla zwierząt
1. Poszukuję opiekunki do 2 letniego chłopca. Sporadycznie również do 5 letniego (chodzi do przedszkola). Chodzi o pracę dorywczą. Na początek w środy w godzinach 10.00 - 16.30. Rozliczenie godzinowe lub stała kwota miesięczna (wynagrodzenie 10-12 zł/godzinę, do uzgodnienia na rozmowie). Gdynia ul. Grodnieńska szukam opiekunki do osoby starszej Adres nr. telefonu prywatna opieka w Gdyni. Poszukuję kochającej dzieci i sumiennej osoby do pracy w charakterze niani - opiekuna do dziecka oraz pomocy w drobnych pracach domowych. Syn ma osiem miesięcy, jest kontaktowym i bezproblemowym dzieckiem. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 -15:30, oraz w co drugą sobotę 8:00 - 15:00 Szukam opiekunki do osoby starszej ul. Adama Asnyka w Gdyni. Adres nr. telefonu. Całodobowa opieka 24h mieszkanie dom za opiekę nad starszą. Pomagamy pacjentom w nagłych sytuacjach. Aby umówić się na wizytę domową wystarczy zadzwonić, a pielęgniarka przyjedzie pod wskazy przez Pacjenta adres w Gdyni. Siedlce
lecznica dla zwierząt
2. Gdynia ul. Miętowa Dzięki nam nie musisz wychodzić z domu i czekać w kolejce. Serdecznie zapraszamy.

Leśna Dolina Gdynia Opiekunka do osób starszych do domu. Szukam osoby do opieki w Gdyni.
Adres Nr. telefonu. Wielogóra